м.Миргород, вул. Гоголя, 112
Працюємо Цілодобово

Бальнеогрязелікарня

Бальнеогрязелікарня курорту «Миргород», яка неодноразово визнавалася кращою в Україні, є основною базою для відпуску процедур відпочиваючим санаторіїв:
«Березовий гай»,
«Миргород»,
«Полтава»,
«Хорол».

Сьогодні її лікувально-діагностична база об’єднує більше сотні процедур, діагностичних і лікувальних методик. Щодня тут відпускають більше 4000 процедур.

До складу бальнеогрязелікарнями входять:
бювет мінеральної води,
водолікарня і грязелікарня, які працюють протягом всього року,
лікувальний пляж з човновою станцією, які запрошують відпочиваючих з травня до вересня місяця.

Бювет мінеральної води:

Автоматичний бювет мінеральної води обладнаний сучасною системою «Джерело-Люкс», яка повністю зберігає цілющі властивості унікальної Миргородської мінеральної води і підтримує необхідну для ефективного лікування температуру. За електронними картками відпускається мінеральна вода з фітодобавками (ехінацея і женьшень).

Водолечебница

Бальнеогрязелікарня пропонує новітні технології світової курортології і фізіотерапії, найсучасніші медичні методики і найбільш широкий вибір бальнеопроцедур таких, як ванни:

мінеральні
бішофітні
вуглекислі
перлинні
скипидарні
селенові
хвойні
протиревматичні
дерматологічні
«Цариця Сходу»
«Каффа»
вихрова
чотирикамерна.

Ароматичні ванни: Каштан, розмарин, валеріана, лаванда.
Гідромасажні ванни: «Аквамедіа», «Карра», підводний душ-масаж.
Лікувальні душі: циркулярний, висхідний, душ «Дощик», душ «Шарко».

Лікувальний басейн:

Лікувальний басейн європейського рівня з каскадною подачею води, гідромасажем, джакузі, системою «зустрічна хвиля», постійним очищенням води, комфортними душовими та роздягальнями стане приємним доповненням до відпочинку гостей курорту «Миргород».
А нова методика пасивного підводного вертикального витягнення поперекового відділу хребта за допомогою аквапоясу «Айрекс» допоможе поправити стан здоров’я прямо в басейні.

Фізіотерапевтичні процедури:

Максимальні можливості оздоровлення, відновлення і профілактики в бальнеогрязелікарні дає і потужний комплекс фізіотерапевтичних процедур, який об’єднує найсучасніші медичні досягнення:

гідролазерний душ «Дощик»
гідролазерний масаж ясен
гідрофотомагнітна вихорна ванна для ніг «Купава»
гідролазерне зрошування мінеральною водою вагіни
ультразвукову терапію
інгаляційну терапію
ароматерапію
кисневу пінку
фітотерапію
гідроколонотерапію.

Грязелікарня:

Грязелікарня об’єднує: грязьове відділення для загального грязьового обгортання і для місцевих грязьових процедур (грязьові рукавички і грязьові шкарпетки) і відділення електрогрязелікування.

Біологічно активні, насичені найнеобхіднішими для організму макро- та мікроелементами торф’яні лікувальні грязі дають прекрасний оздоровчий ефект.
Механізм дії грязей складний і різноманітний. Грязьова процедура термічним, хімічним і механічним факторами діє на нервові закінчення, розташовані у шкірі та слизових оболонках. Крім того, складові частини торф’яної грязі, такі як сірководень, йод, амінові основи, гормоноподібні речовини тощо, всмоктуються через шкіру і слизові оболонки, надходять у загальне кров’яне русло, і, в свою чергу, викликають реакції організму.

Хороший ефект дають торфогрязьові процедури при:
хронічному гастриті зі збереженою секреторною функцією,
перигастриті,
перидуоденіті,
хронічному холециститі,
ангіохоліті,
гепатиті,
коліті,
спайковій хворобі черевної порожнини.

Грязелікування успішно застосовують також при супровідних захворюваннях:
подагрі,
хронічному артриті різного походження,
хронічному радикуліті,
гінекологічних захворюваннях.

Гінекологічне відділення:

Комплексне лікування за сучасними методиками, з використанням широкого спектру апаратної фізіотерапії, бальнеології, грязьових ректальних і вагінальних тампонів, мінерального гідролазерного зрошування, дає неперевершені результати при лікуванні урологічних і гінекологічних хвороб, а також при лікуванні безпліддя подружніх пар, яким тут успішно займаються. Два лікарі-акушери-гінекологи вищої кваліфікаційної категорії ведуть прийом санаторних відпочиваючих та пацієнтів по госпрозрахунку. Лікарі володіють навичками (кольпоскопії шийки матки, діатермопунктури шийки матки, введення та видалення ВМС, діатермокоагуляції кондилом, гранульом і т. ін.). Тут же працює кабінет ультразвукової діагностики гінекологічних захворювань та моніторування плоду.

Лікувальний пляж:

Важливою складовою кліматолікування на курорті «Миргород» є підрозділ Бальнеогрязелікарні – лікувальний пляж. Пляж розташований на березі тихоплинної екологічно чистої річки Хорол. Тут же обладнане місце для дитячого пляжу. Зона лікувального пляжу знаходяться під регулярним санітарно-бактеріологічним контролем. Відпуск і дозування повітряних, сонячних ванн, купання в річці проводиться по методиках інституту кліматолікування.
Лікувальний пляж укомплектований всім необхідним обладнанням (сучасні пластикові лежаки, загальні та індивідуальні парасольки, душ, туалет, роздягальні і т. ін.). На пляжі організовані пости рятувальної медичної служби де чергують медичні сестри та лікар-терапевт, а також пости рятувальної служби, в складі двох рятівників, які постійно знаходяться на рятувальному човні в зоні акваторію пляжу. Для зручності відпочиваючих двічі на годину оголошуються метеорологічні показники: температура повітря, води і т. ін.