м.Миргород, вул. Гоголя, 112
Працюємо Цілодобово

Санаторій “Миргород”

Про санаторно-курортний комплекс “Миргород” знають і в Україні, і всюди за її межами ті пацієнти, у яких проблеми з шлунково-кишковим трактом, і вони потребують реабілітації.
До складу курортного комплексу входять профільних 4 санаторії, один з яких названий “Миргородом”. Семиповерховий корпус санаторію модернізували і оновили. Його двері відчинені для всіх бажаючих не тільки повноцінно поправити здоров’я, але і добре відпочити. Є номери для проживання, діагностичні кабінети, кімнати для лікування, затишна їдальня.

Навколо житлового комплексу розташовується тіниста алея з розкішних букових дерев. Пацієнтам дуже подобається прогулюватися тут в перервах між призначеними процедурами. При бажанні можна спуститися до річки Хорол та прогулятися по її мальовничому березі. До послуг відвідувачів – чистий пляжний пісок, який можна без перебільшення назвати лікувальним. Є човнова станція, де плавальні засоби надаються у тимчасове користування. Тим, хто любить досліджувати унікальні місця, прогулянка по річці запам’ятається надовго. Так що для зміцнення здоров’я і прекрасного відпочинку в санаторії є всі умови.

Послуги санаторія:

Їдальня, кафе,
відкритий басейн,
соляна кімната,
спортивні майданчики,
Wi-Fi доступний в реєстратурі.

Поруч:

Центральний б`ювет: 240 м.
Пляж: 400-450 м.
Палац культури: 300 м.
Водогрязелікарня: 350 м.
Курортна поліклініка: 400-500 м.
Відкритий басейн: 50-350 м.
Ландшафтний парк: 800-850 м.

Онлайн бронювання:

+38 (095) 71-98-004
+38 (096) 43-67-301

Купити путівку