м.Миргород, вул. Гоголя, 112
Працюємо Цілодобово

Лікування в санаторії “Миргород”

Санаторій «Миргород» має багаторічний досвід успішного лікування:

хронічних гастритів з нормальною і зниженою секреторною функцією шлунка;
хронічних захворювань підшлункової залози;
захворювань печінки і жовчних шляхів;
хронічних захворювань підшлункової залози;
хронічних колітів та ентероколітів різної етіології;
функціональних захворювань кишок з розладом моторно-евакуаторної функції.

Крім гастроентерологічного напрямку, санаторій спеціалізується на реабілітації учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Кваліфіковані фахівці-медики запропонують Вам індивідуальну лікувально-оздоровчу програму.

В санаторії Ви маєте унікальну можливість для діагностики та лікування урологічних та гінекологічних захворювань в реабілітаційному відділенні для хворих із захворюваннями сечостатевої системи.

Під наглядом високопрофесійних фахівців Ви зможете скористатися цілющими можливостями найсучаснішого обладнання провідних світових виробників: апаратів «Інтромаг», «Інтрастим», ультразвукового устаткування, одного з найефективніших засобів лікування статевих розладів і імпотенції фотонно-магнітного апарату Коробова, а також цістоуретроскопіі і унікального за своїми можливостями магнітолазерної терапії при урологічних та гінекологічних захворюваннях апаратно-програмного комплексу «Андро Гін» і т.д.

До послуг відпочиваючих:

власні кабінети аромотерапії (хвойне і ялицеве масло, композиції ефірних масел),
ультразвукової доплеографії судин головного мозку,
кабінет гірудотерапії (лікування п’явками),
пневмовакуумтерапія,
безліч фізпроцедур,
бальнеотерапія (мінеральні ванни, гідромасаж),
масаж.

Чудових результатів тут досягають і в реабілітаційному відділенні для хворих з неспецифічними захворюваннями органів дихання. Для підвищення ефективності лікування в санаторії «Миргород» створена «Соляна шахта». Завдяки насиченню повітря аерозолями солі, постійного іонного і газового складу, відсутність бактеріальної флори і алергенів, створюються сприятливі умови для лікування органів дихання, нервової системи та обміну речовин.

В санаторії працює кабінет оротерапії (“гірське повітря” – ефективна методика оздоровлення після інсультів, інфарктів, захворювань внутрішніх органів, післяопераційних станів, вродженої патології та ін.).

Також до ваших послуг – апаратна фізіотерапія, сегментарний масаж, лікувальні мікроклізми та промивання кишечника, інстиляції сечового міхура, медикаментозне лікування невідкладних станів, лікування у стоматолога і інше.

Санаторій має в своєму розпорядженні чудово оформлені і обладнані тренажерами зали і зали лікувальної фізкультури. Інструктори ЛФК щодня проводять заняття з лікувальної гімнастики окремо для хворих з гастроентерологічною патологією, з захворюваннями органів опорно-рухового апарату.
З хворими, які перебувають у реабілітаційних відділеннях, лікувальна гімнастика проводиться невеликими групами інструктором з вищою освітою в спеціально обладнаному залі. Весь процес проведення занять по різноманітних форм лікувальної фізкультури та фізкультурно-оздоровчих занять проводиться під контролем лікаря і інструкторів ЛФК.

Відпочиваючі санаторію “Миргород” користуються кращими в галузі Загальнокурортними Поліклінікою і бальнеогрязелікарнею, що пропонують близько трьохсот видів процедур та обстежень за найсучаснішими методиками.