м.Миргород, вул. Гоголя, 112
Працюємо Цілодобово

Санаторій “Полтава”

Миргород – один з найвідоміших європейських бальнеологічних курортів, який щорічно приймає десятки тисяч туристів з усієї Європи. Унікальні цілющі грязі і вода, прекрасна природа і чисте повітря – все те, чим по праву пишається цей курорт. Санаторій «Полтава» – один з найвідоміших курортних місць Миргорода, що пропонує своїм пацієнтам не тільки продуманий до дрібниць комплекс лікувально-відновлювальних процедур, а й комфортні кімнати, в яких зручно відпочивати і відновлювати здоров’я.

Слід зазначити і природу санаторію. Навколо «Полтави» розкинувся прекрасний парк, з мальовничим ландшафтом і дубовими гаями, в яких можна не тільки відпочивати, але й збирати смачні, екологічно чисті гриби.

Лікування – це дуже важливо, але адміністрація санаторію подбала і про приємне проведення часу пацієнтів. Санаторій розташований на мальовничих берегах річки Хорол, де багато риби, яку зможе з легкістю зловити практично будь-який рибалка.

Санаторій має вищий рівень акредитації, і по праву вважається не тільки одним з кращих в комплексі бальнеологічного курорту Миргород, а й в Україні.

Відразу ж після приїзду, необхідно звернутися в адміністрацію санаторію «Полтава», яка розміщується на першому поверсі лікувального корпусу. В очікуванні заселення, можна пообідати в затишному кафе. Можна просто відпочити і вибрати цікаві для себе екскурсії по гоголівських місцях, іншим значущим місцях Миргородщини.

Послуги санаторія:

Їдальня,
відкритий басейн,
Wi-Fi доступний в реєстратурі.

Поруч:

Центральний бювет: 600 м.
Пляж: 750-850 м.
Палац культури: 700-850 м.
Водогрязелікарня: 650-750 м.
Курортна поліклініка: 300-500 м.
Відкритий басейн: 20 м.
Ландшафтний парк: 450 м.

Онлайн бронювання:

+38 (095) 71-98-004
+38 (096) 43-67-301

Купити путівку