м.Миргород, вул. Гоголя, 112
Працюємо Цілодобово

Санаторій “Хорол”

Санаторій «Хорол» є частиною комплексу “Миргородкурорт”, лідера санаторно-курортної сфери України. Установа розташовується в мальовничому парку. Постоялець, минаючи затишну тінисту алею, потрапляє до комфортабельних житлових корпусів, що знаходяться на відстані 100-200 м. один від одного. Реєстрація проходить відразу після прибуття в окремому лікувальному корпусі. В цьому ж будинку розташовується процедурні кабінети і відділення для заняття фізкультурою. Недалеко від лікувального та житлового корпусу №3 знаходяться житловий корпус №5 з бюветом, в якому роздається мінеральна вода, а також окремо знаходиться їдальня.

Одне з провідних відділень санаторію займається реабілітацією та відновленням здоров’я при порушеннях перебігу вагітності. Фахівці «Хорола» дозволили з’явитися на світ здоровими десяткам дітей завдяки своїй високій кваліфікації і сприятливому впливу одного з найбільш екологічно чистих місць України.

Мінеральна вода з Миргорода завоювала популярність у всьому світі завдяки ідеальному поєднанню мікро- і макроелементів, що сприяють легкому протіканню вагітності і правильному розвитку плода.

Санаторій має в своєму розпорядженні найкращу в Європі лікувально-діагностичну базу, що забезпечує комплексне обстеження і лікування. На базі санаторію працює школа молодих мам – будь-яка жінка зможе отримати всі необхідні навички для догляду за дитиною.

Гостинність персоналу і професіоналізм лікарів перетворюють оздоровницю в відмінне місце для відпочинку, яке подарує незабутні враження, допоможе відновити сили і зміцнити здоров’я.

Послуги санаторію:

Їдальня,
бювет мін.води (корпус №5),
відкритий басейн (біля корпусу №5),
спортивні майданчики,
дитяча кімната,
дитячий майданчик (біля корпусу №1),
сауна (корпус №3),
Wi-Fi доступний в реєстратурі.

Поруч:

Центральний бювет: 1,7 км.
Пляж: 1,5 км.
Палац культури: 1,7 км.
Водогрязелікарня: 1,9 км.
Курортна поліклініка: 500-700 м.
Відкритий басейн: 100-300 м.
Ландшафтний парк: 2,1-2,6 км.

Онлайн бронювання:

+38 (095) 71-98-004
+38 (096) 43-67-301

Купити путівку