м.Миргород, вул. Гоголя, 112
Працюємо Цілодобово

Лікування в санаторії “Хорол”

Санаторій «Хорол» об’єднує універсальні можливості новітніх методик лікування, цілющу силу Миргородської мінеральної води і всі переваги СПА-відпочинку. Тут успішно лікують захворювання шлунка, печінки, підшлункової залози, жовчного міхура і кишечника, як у дорослих, так і у дітей в супроводі батьків. Для батьків з дітьми створені всі умови для комфортного сімейного оздоровлення та відпочинку. Турботу про дітей під час проходження процедур батьками беруть на себе кваліфіковані вихователі в добре обладнаній ігровій кімнаті.

У санаторії “Хорол” проводиться ефективна реабілітація хворих після радикальної терапії з приводу онкологічних захворювань, прекрасні результати дає лікування хворих з патологією жіночих статевих органів. Все більш актуальним сьогодні стає лікування безпліддя подружніх пар. Саме після лікування в санаторії десятки дітей народилися в сім’ях, які страждали на безпліддя.

Також санаторій спеціалізується на реабілітації та оздоровленні вагітних жінок (від 12 до 32 тижнів). Це унікальне відділення заслуговує на особливу увагу. Прекрасна природа, спокій, харчування екологічно чистими продуктами, увагу досвідченого персоналу створюють надзвичайно сприятливі і комфортні умови для вагітних. Обстеження та лікування тут проводяться на найсучаснішому рівні.
Індивідуально для кожної жінки складається комплексний план лікувально-оздоровчих заходів. У санаторії “Хорол” майбутнім мамам допомагають не тільки оздоровитися, а й підготуватися до пологів. Для цього в відділенні діє «Школа матері», мета якої полягає у формуванні навичок у майбутніх мам і усвідомлення батьківства у подружніх пар в період вагітності. Під час лекцій, які проводять висококваліфіковані лікарі, майбутні мами набувають практичних навичок знеболювання при пологах і догляду за дитиною.

Настільки ж успішно в санаторії лікують цукровий діабет, патології ендокринної системи, захворювання органів дихання, органів опорно-рухового апарату, нервової системи.

Санаторій “Хорол” має власне ванне відділення. До послуг відпочиваючих – широкий вибір лікувальних ванн, душів, відділення кишкових промивань, озокеритолікування, широкий спектр методик апаратної фізіотерапії: електролікування, світлолікування, магнітотерапія, ультразвукова і мікрохвильова терапія та інші види фізпроцедур, лікувальні масажі, інгаляції (застосовуються інгаляції синглетного кисню і настоями лікарських трав), фітотерапія, лікувальний басейн з пасивною вертикальною витяжкою хребта, добре обладнаний літній басейн відкритого типу, кріосауна, солярій, сауна

Кабінет пневмопресингу – для лікування облітеруючого атеросклерозу, варикозного розширення вен, лімфостазу, цукрового діабету, остеохондрозу, дисциркуляторної енцефалопатії. Щорічно тут впроваджують 2-3 нові лікувальні методики.

У санаторії «Хорол» є:

власний автоматичний бювет мінеральної води,
кабінети озокеритолікування,
центр механотерапії, де до Ваших послуг надані велотренажери, велоергометри, фітнес-центр «Кетлер», сучасний зал ЛФК, обладнаний профілакторами Євмінова, і інше спортивне спорядження, що забезпечує відмінні результати при остеохондрозах, артрозах, сколіозах, порушеннях постави.

Також, при лікуванні цієї патології, використовують нові методики:

ударно-хвильову терапію,
лікування захворювань хребта апаратом тракційної терапії «Ормед-професіонал»,
загальну магнітотерапію.